אני כותבת כדי לספר על החוויה המעשירה שהייתה לי עם מיה כמאמנת , במהלך תהליך האימון.

גיליתי שמעבר ליכולת ההקשבה הגדולה, מיה היא מקצועית, אכפתית מאוד ורואה את המתאמן כאדם שלם. במהלך חודשי העבודה ביחד, מיה לא רק אפשרה לחזון וייעוד שלי בחיים להיווצר, אלא גם עזרה לי לכוון את הקריירה שלי לכיוון המתאים לי.

אני יכולה כעת לומר שאני מוכנה לנהל את חיי מתוך ידיעה ברורה של מה אני רוצה, ולאן אני הולכת.

במהלך חודשי העבודה המשותפים, מיה הדריכה אותי בדרך מיוחדת, לא רק כדי לגלות את העוצמות החבויות בי, אלא גם לפתח אותן בצורה מעשית, באופן שהיה לי נכון ועזר לי להגיע לנקודה בה הרגשתי שאני יכולה להמשיך בעצמי.

אני מודה למיה שאפשרה לי למצוא את המהות האמיתית שלי, שפתחה בפניי עולם של אפשרויות אינסופיות. אני בטוחה שכמו שהיא עזרה לי לשנות את חיי, מיה תעזור לאחרים לשנות לא רק את חייהם, אלא גם את חייהם של הסובבים אותם.

בברכה

לאורה רוזמבליט
מטפלת אלטרנטיבית

עוד מתוך משובים:

מתוך משוב של א':
"לידיעתך- אנשים רבים בבית הספר, במיוחד הקרובים לי ואלו שאני עובדת איתם, אומרים לי שאני נראית שונה..שאני שלווה ורגועה ורואים שעברתי שינוי... שאני נראית מאושרת.. לא להאמין אבל אני מרגישה כך וזה מקרין על הכל, על כיתתי והדינמיקה בה, על המורים, הרוגע שאני מרגישה למרות שיש כבר הרבה אקשיין כאילו לא היה חופש, אבל אני מרגישה אחרת!!
והשינוי המשמעותי הוא גם בבית עם הילדים שלי...


מתוך משוב של מ':
"הודות לאימון אני מוצא את עצמי עסוק מאוד בעבודה, בתפוסה מלאה בשעות אחר הצהריים. אני מרגיש שהאימון עזר לי בדרכים ובתחומים אליהם לא ציפיתי, ושלא תכננתי.
אני רוצה להביע את הערכתי העמוקה."


מתוך משוב של ד':
"...אני דיי מרוצה מכך שאכן החברות בחרו לשכור את שרותיי לפרוייקטים השווקים, אשר מאפשרים לי כאמור גם לעסוק בתחום התמחותי וגם להמשיך את ניהול המיזם העיסקי שלי.
אני משוכנע שהתהליך שעברתי איתך באימון סייע לי לרכז את המשאבים הפנימיים לכוון ההתפתחות הנכון."

אני רואה זכות בהזדמנות להעיד על עבודתה של מיה לויט פרנק כמאמנת.

מיה הינה מאמנת בעלת רגישות נדירה, אשר יש לה יכולת לקדם אנשים לעבר מטרותיהם על ידי העצמה מחד  ואתגור מאידך.

עבודה מתבססת על ידע נרחב וניסיון עשיר הן מקצועי והן אישי, הניכרים בעומק מחשבתי ואפקטיביות מעשית.

מיה יוצרת קשר מיוחד עם מתאמניה ותלמידיה,ובמרחב היצירתי מושגות המטרות של תהליך האימון בתוספת העשרה, חיזוק הביטחון של המתאמן והיחסים הבינאישיים שלו.

למיה יכולת עבודה עם יחידים, צוותים וארגונים, כאשר התאמת הידע הרב לצרכים של הלקוח מאפיין את עבודתה.

ענווה, הוגנות, כנות ואינטגריטי הן חלק ממעלותיה הרבות.
רק נשאר להזמין את הלקוח לאחת החוויות המשמעותיות ביותר שיכול היה לדמיין.

בהוקרה

אנאבלה שקד
מנהלת אקדמית של בית הספר לאימון במכון אדלר

 
 

2007

למיה

במהלך עשרת החודשים האחרונים עברתי תהליך ארוך ומיוחד בעזרתה ובזכותה של גב' מיה לויט פרנק. הגעתי למיה עם תחושות קשות של תסכול, עייפות נפשית, הרבה כעס על מערכת החינוך, ורצון עז לשנות עיסוק וכיוון מקצועי בחיי, אך ללא שמץ של מושג לאן.

המטרה הראשונה של האימון הייתה ליצור חזון אישי בתחום העבודה,למצוא מהם הערכים והעקרונות החשובים לי, ומהן היכולות והתכונות שעשויות לעזור לי לממש את חזוני.

בעזרת הנינוחות, הכנות, האימון שנתנה בי והידע המקצועי של מיה- השגתי מטרה זו ואחרות.

המפגשים עם מיה הביאו אותי להתפתחויות בתחומים נוספים בחיי כגון ההורות, הזוגיות וההוראה. מיה הובילה אותי לראות דברים ואירועים בראיה שונה.

למדתי לזהות תחושות ורגשות ואז לבחור כיצד להגיב, למדתי להיות מודעת ליכולת שלי להשפיע על הסיטואציה בהתאם לתגובה שלי.

בזכות המפגשים עם מיה יש לי כוח רב להעיז ולחלום ולהאמין שניתן לממש חלומות.

בברכה

יפעת זילברמן
יקנעם

 

סתיו 2007

מיה יקרה

עברתי איתך תהליך אימון בלתי נשכח.

אני זוכרת היטב את שפת הגוף הנעימה שלך, את טון הדיבור המקבל, את השאלות החודרות שלך את שעורי הבית אשר הביאו אותי לידי חשיבה והתבוננות פנימית ואת הצעדים קדימה בהם נקטתי בעקבות השיחות איתך.

תודה לך, מאמנת יקרה, על שנתת לי להרגיש יחידה, מיוחדת, יכולה.

תודה על שראית בי את מה שאני עדיין לא ראיתי.

תודה על הליכה משותפת לקראת הבלתי ידוע שהפך להיות עובדות בשטח.

אני מאחלת לאנשים רבים להכיר את האימון ובעיקר להכיר אותו דרכך.

יישר כוח!

מיכל דליות - "סופר נני"

 
     
 

Following a workshop:

Mia's skilled guidance and direction enabled us to look at our lives, evaluate our lives and identify important goals.

Our work with Mia had a huge impact on our ability to look at personal goals. It seemed to pull everything together for the individuals in a challenging and embracing way.

Mia has a special gift in working with people. She was able to facilitate a group process that was non threatening, and brought the group closer, while at the same time created insights and movement for the participants, as they identified and clarifyied personal life goals.

Pam Albert
Executive Director
One Family Fund Canada
Toronto, Ontario

 

11/12/07

למיה

במהלך החודשים האחרונים עברתי איתך תהליך מרגש ומשמעותי של שינוי. אני מרגישה שהאימון סייע לי להתחבר לעצמי בצורה מאוד אוטנטית ועמוקה, ויחד עם זאת אפשר לי להיות מאוד פרקטית ויעילה, ברמה הקונקרטית.

אני מרגישה שהאימון נתן לי כלים רבים ומוטיבציה לשינוי ולהעזה, ובעיקר עזר לי "לעשות סדר בבלאגן", להרגיש שאני באמת עושה למען עצמי (ולא מסתפקת בקיטורים עקרים), ויוצרת לעצמי שגרת חיים שמתאימה לי, מה שלפני זמן לא רב נראה כאוטופיה...

המון תודה על הכל - ובעיקר על כך שעזרת לי להיווכח שזה אפשרי....תודה על הכלים והתובנות, ההקשבה, האכפתיות, הביטחון והחום הרב שהענקת לי.

בהוקרה ובתודה,

מיכל
עובדת סוציאלית

 

It is a privilege for me to have been taught coaching by Mia and to have been privately coached by her.  My goal when coached by Mia was business orientated:  to open up a Wellness center and kick off with a workshop.  While coaching with Mia,  from week to week I felt certain and motivated of my goal.  When my dream started to become a reality, my fear of failure stared me in the face.  Mia showed me how near the top of the mountain we were.  She reassured, inspired and I knew I could do it.  For me the biggest thing that I got out of the coaching was the clarity and also focus.  I am naturally a doer, however my creativity often leads me off course to many different other wonderful ideas.  Mia brought me back and kept me focused on my goal.  She kept me on track, the success track, step by step with continual encouragement and support.  Subsequently, as a coach myself,  I have contracted coaches from different coaching schools and found Mia’s approach to coaching to most suit me.  Mia is dynamic, and adapts herself to the client.  She is authentic, there with you every step of the way, a true professional in her field,  I am forever thankful to her. 

Samantha Amit


Mia's empathy and intuition together with her clarity helped me explore and accept myself. Our journey together encouraged me to believe in myself, and clearly understand my values. At the end of the journey I am able to act assertively to live according to my ideals. Mia's sincerity and warmth allowed me to open up immediately and reveal parts of my personality which were concealed and suppressed. Coaching freed me emotionally and empowered me to act on achieving the real important goals of my life!

Maurice Odes

האמפטיה ואינטואיציה של מיה, יחד עם הבהירות שלה, עזרו לי לחקור ולקבל את עצמי. המסע המשותף שלנו עודד אותי להאמין בעצמי, ולהבין בבהירות את ערכיי. בסיום המסע, אני מסוגל לפעול באסרטיביות כדי לחיות בהתאם לערכים שלי. הכנות וחום של מיה, אפשרו לי להיפתח מיידית, ולחשוף חלקים באישיותי שהיו מוסתרים ומודחקים. האימון שחרר אותי רגשית, והעצים אותי כדי לפעול ולהשיג את המטרות שבאמת חשובות לי בחיי.

מוריס אודס

contact us eyalmia@netvision.net.il צור קשר